Pik
Сьогодні, 21 серпень 2019
05.12.2018
1088
0

На Херсонщині відкрито ще один сервісний центр МВС нового зразка

На Херсонщині відкрито ще один сервісний центр МВС нового зразка

Сьогодні, 5 грудня, у Великій Олександрівці презентовано четвертий в регіоні оновлений сервісний центр МВС, передає ПІК

У ньому громадяни можуть швидко та зручно отримати послуги із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, видачі довідок про несудимість тощо.

Статистика свідчить, що протягом року адміністратори сервісного центру МВС у Великій Олександрівці надають громадянам більше двох тисяч реєстраційно-екзаменаційних послуг, видають близько п’ятисот довідок про відсутність судимості.

Сервісні центри МВС нового зразка працюють за принципом «єдиного вікна» та екстериторіальності. Прозорі та відкриті офіси оформлені в єдиному візуальному стилі та обладнані сучасним технологічним устаткуванням. Центри об’єднує інклюзивність. зони буккросингу та дитячі куточки.

На сьогодні в регіоні вже чотири сервісні центри МВС працюють у новому форматі: в Херсоні, Генічеську, Новій Каховці та Великій Олександрівці. До кінця цього року планується оновити останній - п’ятий сервісний центр МВС в Голій Пристані.

Крім того, в області працює мобільний сервісний центр МВС, який обслуговує громадян в населених пунктах, де немає стаціонарних територіальних центрів. За півтора року роботи пересувний сервіс надав жителям області більше тисячі найпопулярніших послуг МВС.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину