Pik
Сьогодні, 28 Вересня 2020
07.10.2019
676
0

На Херсонщині відкрили ще одну поліцейську станцію

На Херсонщині відкрили ще одну поліцейську станцію

У жителів села Новорайськ Бериславського району відбулося подвійне свято – 171 рік з дня заснування населеного пункту та відкриття уже восьмої на Херсонщині, але першої у Бериславському районі, постійно діючої поліцейської станції,- передає ПІК.

Створення та відкриття сучасного центру безпеки стало можливим завдяки спільним зусиллям громади Новорайської ОТГ та поліції. Крім того, у забезпеченні правопорядку і безпеки поліцейським допомагатимуть 12 учасників громадського формування «Народна дружина» Новорайської ОТГ. 

Станція розташована у приміщенні Новорайської сільської ради, має окремий вхід і просторий робочий кабінет, в якому створені комфортні умови для спілкування дільничного офіцера поліції з дорослими та маленькими жителями шести сіл та селищ, населення яких складає понад 4700 чоловік. Для роботи поліцейського наявні комп’ютерна та оргтехніка, підключений Інтернет, у кабінеті є і дитячий куточок з іграшками, книжками, акваріумом з рибками та папужкою. Також громада подбала і про потреби людей з обмеженими можливостями – для них побудований зручний пандус.  

Тепер жителі Новорайської ОТГ можуть отримати кваліфіковану правову  допомогу на місці, почути відповіді на питання, які їх турбують і не їхати для цього у районний відділ поліції, як це було раніше. Така форма роботи сприятиме налагодженню взаємовідносин між жителями найвіддаленіших сіл і поліцейськими. 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину