Pik
Сьогодні, 01 Ноября 2020
16.10.2020
249
0

На Херсонщині відкрили перший в Україні Офіс євроінтеграції

На Херсонщині відкрили перший в Україні Офіс євроінтеграції

Перший в Україні Офіс євроінтеграції відкрили на Херсонщині 15 жовтня під час візиту Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної.

Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

“Сьогодні з Херсона розпочинається «децентралізація» європейської інтеграції, яка має поширюватися в усі регіони України. Мережа регіональних офісів допоможе сформувати ефективні майданчики для діалогу і співпраці іноземних партнерів, громадянського суспільства та місцевої влади, щоб переваги євроінтеграції були відчутними та помітними у кожній області, кожному місті та містечку”, – зазначила Ольга Стефанішина. 

Також вона додала, що відкриття першого регіонального офісу євроінтеграції має важливе значення й для мешканців тимчасово окупованої АР Крим, адже саме на Херсонщину громадяни потрапляють після перетину адміністративної межі з півостровом. Тому кожен, хто приїздить у Херсонську область, зможе скористатися можливостями євроінтеграції, отримати консультації та практичну інформацію про курс України до ЄС.

Директором установи «Агенція регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції» Херсонської області» став Кирило Сергєєв.

Наприкінці листопада Офіс євроінтеграції Херсонської області має презентувати план робіт та перелік проєктів, які реалізовуватимуться уже в 2021 році.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину