Pik
Сьогодні, 21 серпень 2019
19.01.2019
478
0

На Херсонщині відкрили особливий ЦНАП

На Херсонщині відкрили особливий ЦНАП

Новий Центр надання адміністративних послуг, що відкрився 18 січня у Новоолексіївці на Херсонщині, три дні на тиждень прийматиме винятково громадян України, які проживають в Криму, передає ПІК з посиланням на QHA media.

У центрі можна оформити внутрішній і закордонний паспорти, отримати ID-картку.

У церемонії відкриття взяли участь лідер кримських татар Мустафа Джемілєв, представники посольства Чеської Республіки в Україні, співробітники представництва президента України в Криму, місцеві чиновники.

Як повідомляла  координатор проекту Кримського інституту стратегічних досліджень Ельміра Аблялімова, відкриття центру — ініціатива Меджлісу кримськотатарського народу. Проект підтримало посольство Чеської республіки в Україні.

Це перший і поки що єдиний центр, який виділяє певні дні для роботи з громадянами з Криму.

«Сьогодні ми відкриваємо ЦНАП, який полегшить життя, як місцевих, так і жителів окупованої території Криму. Центр буде надавати 25 адміністративних послуг, а найважливіше – ЦНАП буде видавати паспорти України. Кримчани, які мають бажання отримати паспорт України стикаються з низкою проблем, відтепер новостворений Центр значно полегшить процедуру отримання паспорта», - цитує офіційний сайт Херсонської ОДА  Мустафу Джемілєва.

Серед послуг, які надаватиме ЦНАП,  зокрема, послуги з реєстрації місця проживання, оформлення майнових прав, субсидій, землеустрою тощо.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину