Pik
Сьогодні, 11 Грудня 2018
20.09.2017
126
0

На Херсонщині відкрили лабораторію світового рівня

На Херсонщині відкрили лабораторію світового рівня

20 вересня у Каховці урочисто відкрили лабораторію «ТерраЛаб» TOB «Teppa Tapca Україна». Відтепер не треба звертатися за послугами лабораторій за кордоном, а можна проводити аналіз грунтів, добрив, води і рослин на Херсонщині. 

Про це ПІК повідомили у прес-службі ОДА. 

Присутніми на церемонії відкриття  були голова ОДА Андрій Гордєєв, директор підприємства Андрій Гоголєв, президент компанії «Доктор Тарса» Алі Озман (Туреччина), керівник агрохімічної лабораторії «ТерраЛаб» Владислав Бондаренко, завідувач кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів Львівського національного університету ім. І. Франка Степан Позняк та інші.

Лабораторія «ТерраЛаб» носить ім’я Івана Гоголева, видатного українського ученого в галузі ґрунтознавства й агрохімії. Це єдина в Україні лабораторія світового рівня, створена для вирішення завдань агрохімічного напряму. Вона оснащена зразками найсучаснішого обладнання: спектрометром з індуктивно зв’язаною плазмою Agilent 5110, спектрометром американського виробництва Carry60, апаратом К’єльдаля італійської компанії Velp тощо.

Директор «ТерраТарса Україна» Андрій Гоголєв повідомив, що лабораторія специфікується на аналізі грунтів, добрив, води і рослин. Раніше для того, щоб зробити аналізи такої якості, яку пропонує лабораторія у Каховці, треба було надсилати зразки до Німеччини або Америки. Тепер таку процедуру можливо реалізовувати в Україні, а саме на Херсонщині. Хоч сьогодні склад працівників становить всього 4 спеціалісти, але на наступний рік його планується збільшити до 10-ти.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину