Pik
Сьогодні, 13 Грудня 2018
21.02.2018
1450
0

На Херсонщині відкриють потужний ЦНАП

 На Херсонщині відкриють потужний ЦНАП

На Херсонщині у березні відкриють потужний   Центр надання адміністративних послуг.

Про це на колегії ОДА 21 лютого повідомив Директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Дмитро Бутрій, передає ПІК.

"На сьогодні їх функціонує 22 у нас в Херсонській області – 18 у районах і 4 в містах обласного значення. Я хотів би окремо подякувати за роботу у цьому напрямку голові Кочубеївської ОТГ Івану Дудару – 1 березня у них відривається ЦНАП, що надаватиме близько 180 різних адміністративних послуг. Сьогодні такого немає жоден обласний центр", - повідомив Бутрій.

Він також подякував меру Нової Каховки Володимиру Коваленку – "за його ініціативу  саме такого міжрегіонального потужного адміністративного центру, за його розуміння, що Нова Каховка, Таврійськ, Каховка – це такий один потужний центр промисловості в області і от треба забезпечувати".

Читайте також: ЦНАПів на Херсонщині у 2018 році стане більше

Як повідомлялось, перша створена на Херсонщині Кочубеївська об'єднана територіальна громада (Високопільський район) стає одним із лідерів і в упровадженні адміністративних онлайн-послуг. 31 січня 2018 року  представники херсонської команди проекту iGov разом із співробітниками Кочубеївської ОТГ успішно провели тестування ряду електронних сервісів. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину