Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
Анонс
27.08.2018
894
0

На Херсонщині відбудеться Міжнародний День Поля за участі науковців зі США

На Херсонщині відбудеться Міжнародний День Поля за участі науковців зі США

На Херсонщині 11-12 вересня відбудеться Міжнародний День Поля, присвячений кліматично-адаптованому сільському господарству, передає ПІК з посиланням на Департамент агропромислового розвитку ОДА.

Міжнародний День Поля «XXI століття –час кліматично-адаптованого сільського господарства» представить учасникам комплексний підхід до управління землеробством в умовах змін клімату на основі впровадження обробітку ґрунту (no-till), вирощування проміжних культур, обробки посівів з ціллю адаптації рослин до посухи (саліцилова кислота), яка забезпечує збереження родючості ґрунтів, ефективне використання поживних речовин, зменшення викидів парникових газів та підвищення продуктивності сільськогосподарських культур.

Місце проведення: 11 вересня – Інститут зрошуваного землеробства НААН, село Наддніпрянське, місто Херсон, 12 вересня –ДП “ДГ “Асканійське”, село Тавричанка, Каховський район.

На заході представлять результати українсько-американського проекту «Вплив сталого управління сільським господарством на якість ґрунту та продуктивність сільськогосподарських культур». Заплановано виступи провідних науковців та фермерів з питань ведення сільського господарства в умовах змін клімату в Україні.

Також на другий день заходу виступлять провідні науковці з Університету штату Огайо з питань ведення сільського господарства в Україні, опираючись на власний багаторічний досвід і практику, які напрацьовані в США.

Всі бажаючі взяти участь у заході можуть надати заявку до 1 вересня

Діденко Наталія Олександрівна тел. +38050 9449308, е-mail9449308nd@gmail.com

Малярчук Анастасія Сергіївнател. +38095 3101320, е-mail baktroban@ukr.net

Учасники за свій рахунок покривають витрати на проїзд до села Наддніпрянське (Інститут зрошуваного землеробства НААН) та проживання у місті Херсон.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину