Pik
Сьогодні, 15 Ноября 2018
31.08.2018
740
0

На Херсонщині відбудеться форум патріотичних сил

Напад на офіс Самооборони: На Херсонщині скликають форум патріотичних сил

Після нападу на офіс Самооборони у Херсоні представники громадських організацій мають намір провести Форум патріотичних сил.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомила керівник Центру допомоги учасникам АТО Херсонської ОДА Наталія Возаловська, передає ПІК

На думку Наталії Возаловської, проросійські сили намагаються розхитати Херсон та область.

«Тому ситуація я дуже складною і ми не маємо права це ігнорувати. Хочу віддати належне і Наталії Вотеічкіній (голова Правого Сектору в Херсонській області – ред.), і Інні Усачовій (начальник штабу ГФ ОГПДК «Добровільна народна дружина самооборони Херсонської області» - ред.), коли відбувається якась подія, вони перші йдуть, вони перші збирають людей», - каже Возаловська.

«Сепаратистські сили проросійські зараз покинулись і почали робити певні речі… Я розумію, виборча кампанія…та ми маємо вчинити так, як у 2014 році. – просто показати, що Херсонщина є Україна, і не допустити ніякої російської весни. Найближчим часом, я думаю, попередньо, 16 вересня, у нас скликається форум патріотичних сил для того, щоб мобілізуватися, мобілізувати всі громадські об’єднання, громадські формування, які в нас є, волонтерів, учасників бойових дій, добровольців», - відзначила Возаловська.

«Це дуже серйозно, я прошу всіх долучитися. Уже деякі політичні партії дали згоду. Волонтери також – вони, мабуть, найшвидші на підйом. Ми маємо показати, що в єдності сила, що в нас є патріоти. І, врешті-решт, я не думаю, що треба фінансувати ті громадські формування, що відповідають за громадський порядок, а громадського порядку у нас в місті немає. Треба створювати такі громадські формування, які будуть належним чином виконувати свої обов’язки», - сказала Возаловська.

«Усі ветеранські організації області та патріотично налаштоване населення - зберемося на форум і приймемо якісь адекватні звернення до поліції, СБУ та керівництва регіону», - відзначив на прес-конференції Ігор Кравець,  голова ГО "Українська єдність", координатор ЦДО АТО.

Як прокоментувала Наталія Возаловська ПІК, згоду на участь у форумі вже дали також представники інших регіонів України. 

Як раніше передавав ПІК, у Херсоні побили активістів та розгромили офіс Самооборони. Одному з нападників – депутату Дніпровської райради вже повідомлено про підозру.  

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину