Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
17.09.2019
688
0

На Херсонщині відбудеться Фестиваль ініціатив об’єднаних громад

На Херсонщині відбудеться Фестиваль ініціатив об’єднаних громад

21 вересня з 11:00 до 17:00 у Асканія-Новій громаді Чаплинського району відбудеться Фестиваль ініціатив об’єднаних громад Херсонської області,- за повідомленням сайту ОДА,- передає ПІК. 

Фестиваль збере об’єднані громади області для презентації нових ідей та обміну досвідом. Громади – партнери Програми DOBRE представлять реалізовані проекти, запроваджені ініціативи та механізми участі в рамках проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Фестиваль організовує ГО «Громадський центр «Нова генерація» спільно з Асканіє-Новою селищною радою. 

У програмі фестивалю:
Ярмарок об’єднаних громад, де кожна з громад-партнерів програми DOBRE знайомитиме з проектами, що втілюються в громаді силами органів місцевого самоврядування, громадських організації, молоддю та ініціативними групами. 

Дискусійна панель з головами ОТГ, де голови громад розповідатимуть про головні позитивні зміни у громадах, залучення громадян до розвитку громади та ділитимуться секретами свого  успіху.

Нагородження громад, які брали участь в конкурсі «Громада участі».

Пікнік ідей - краудфандинговий майданчик, який продемонструє сучасний формат залучення коштів на підтримку ідей/ініціатив/проектів через колективне  фінансування.  

Жива бібліотека для молоді з Беррі Рідом, керівником програми DOBRE, Юрієм Гусєвим, головою Херсонської обласної державної адміністрації та Наталкою Чермошенцевою, експерткою з питань гендерної політики.

Майстер-класи від громад - створення медіа-продуктів, навички участі у бюджетному процесі, розвиток волонтерства, гра «Світ громад»

Дата та місце проведення: 21 вересня  2019 року, локація «Турист Фест», Асканія-Нова громада Чаплинський район,  Херсонська область

Контактна особа: Оксана Глєбушкіна, керівниця проекту «Голос громадиу  місцевому самоврядуванні», 0502570944, newgener93@gmail.com

 
 
 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину