Pik
Сьогодні, 16 Октября 2019
17.09.2019
267
0

На Херсонщині відбудеться Фестиваль ініціатив об’єднаних громад

На Херсонщині відбудеться Фестиваль ініціатив об’єднаних громад

21 вересня з 11:00 до 17:00 у Асканія-Новій громаді Чаплинського району відбудеться Фестиваль ініціатив об’єднаних громад Херсонської області,- за повідомленням сайту ОДА,- передає ПІК. 

Фестиваль збере об’єднані громади області для презентації нових ідей та обміну досвідом. Громади – партнери Програми DOBRE представлять реалізовані проекти, запроваджені ініціативи та механізми участі в рамках проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Фестиваль організовує ГО «Громадський центр «Нова генерація» спільно з Асканіє-Новою селищною радою. 

У програмі фестивалю:
Ярмарок об’єднаних громад, де кожна з громад-партнерів програми DOBRE знайомитиме з проектами, що втілюються в громаді силами органів місцевого самоврядування, громадських організації, молоддю та ініціативними групами. 

Дискусійна панель з головами ОТГ, де голови громад розповідатимуть про головні позитивні зміни у громадах, залучення громадян до розвитку громади та ділитимуться секретами свого  успіху.

Нагородження громад, які брали участь в конкурсі «Громада участі».

Пікнік ідей - краудфандинговий майданчик, який продемонструє сучасний формат залучення коштів на підтримку ідей/ініціатив/проектів через колективне  фінансування.  

Жива бібліотека для молоді з Беррі Рідом, керівником програми DOBRE, Юрієм Гусєвим, головою Херсонської обласної державної адміністрації та Наталкою Чермошенцевою, експерткою з питань гендерної політики.

Майстер-класи від громад - створення медіа-продуктів, навички участі у бюджетному процесі, розвиток волонтерства, гра «Світ громад»

Дата та місце проведення: 21 вересня  2019 року, локація «Турист Фест», Асканія-Нова громада Чаплинський район,  Херсонська область

Контактна особа: Оксана Глєбушкіна, керівниця проекту «Голос громадиу  місцевому самоврядуванні», 0502570944, newgener93@gmail.com

 
 
 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину