Pik
Сьогодні, 21 Октября 2018
08.05.2018
495
0

На Херсонщині відбудеться Національний День Ферми

На Херсонщині відбудеться Національний День Ферми

22 травня на базі ТОВ «ТД «Долинське» відбудеться Національний День Ферми. Про це передає ПІК з посиланням на Департамент АПР ОДА.

У ТОВ «ТД «Долинське» продемонструють всі етапи роботи молочнотоварної ферми, місцеві фахівці розкажуть, як можна заощадити бюджет за допомогою альтернативних джерел енергії, а також покажуть  нове пологове приміщення для великої рогатої худоби та систему поливу.

ТОВ «ТД «Долинське» - одна з кращих молочних ферм на території України. Середній добовий надій на дійну корову становить 31,5 кг, а застосування сучасних технологій допомагає господарству оптимізувати витрати і забезпечувати європейські стандарти якості молока.

Підприємство постійно підвищує продуктивність стада, оновлює генетику і забезпечує правильний технологічний процес, так воно запустило новий доїльний зал і відкриває пологове приміщення.

Організатори Національного Дня Ферми відзначають, що в заході візьмуть участь 350 експертів на одній локації: власники, керівники, ветеринари та агрономи провідних молочнотоварних ферм України; визнані експерти галузі та незалежні консультанти; представник громадських об'єднань і комерційних компаній.

Національний День Ферми присвячений детальному вивченню алгоритму заготівлі сінажу з поля до кормового столу. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину