Pik
Сьогодні, 21 Травня 2018
08.05.2018
194
0

На Херсонщині відбудеться Національний День Ферми

На Херсонщині відбудеться Національний День Ферми

22 травня на базі ТОВ «ТД «Долинське» відбудеться Національний День Ферми. Про це передає ПІК з посиланням на Департамент АПР ОДА.

У ТОВ «ТД «Долинське» продемонструють всі етапи роботи молочнотоварної ферми, місцеві фахівці розкажуть, як можна заощадити бюджет за допомогою альтернативних джерел енергії, а також покажуть  нове пологове приміщення для великої рогатої худоби та систему поливу.

ТОВ «ТД «Долинське» - одна з кращих молочних ферм на території України. Середній добовий надій на дійну корову становить 31,5 кг, а застосування сучасних технологій допомагає господарству оптимізувати витрати і забезпечувати європейські стандарти якості молока.

Підприємство постійно підвищує продуктивність стада, оновлює генетику і забезпечує правильний технологічний процес, так воно запустило новий доїльний зал і відкриває пологове приміщення.

Організатори Національного Дня Ферми відзначають, що в заході візьмуть участь 350 експертів на одній локації: власники, керівники, ветеринари та агрономи провідних молочнотоварних ферм України; визнані експерти галузі та незалежні консультанти; представник громадських об'єднань і комерційних компаній.

Національний День Ферми присвячений детальному вивченню алгоритму заготівлі сінажу з поля до кормового столу. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
402
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
478
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину