Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
28.03.2019
476
0

На Херсонщині виборчу дільницю розмістили у ветклініці (ВІДЕО)

На Херсонщині виборчу дільницю розмістили у ветклініці (ВІДЕО)

На Херсонщині у місті Олешки тисяча сімсот жителів однієї з виборчих дільниць будуть голосувати там, де лікують тварин. Зокрема, і велику рогату худобу. Чиновники кажуть, що іншого місця для виборів президента у цьому районі просто немає, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Ця ветеринарна клініка готується до великого перетворення. У неділю замість тварин тут прийматимуть виборців. Всередині все переставляють для голосування. Але є одна проблема – величезний прилад для огляду корів посеред кімнати.

Поруч – на залізному операційному столику - плакати кандидатів у Президенти. Їх 39  штук і місця для них на стінах просто не вистачає.

Голова дільниці Наталя Іванівна на виборах працює вже понад два десятки років, але в таких умовах опинилася вперше. Як розмістити і виборців, і 10 членів комісії, і 25 спостерігачів, ще не знає. Але у відчай не впадає. Каже, принесе сюди меблі з дому і все буде добре.

Cекретар окружкому пояснює - раніше у районі було кілька державних установ, але зараз ці приміщення стали приватною власністю. Виборці вже нині почали заглядати до клініки, щоб перевірити, чи є вони у списках.

Поки тут приймають людей, у сусідній кімнаті оглядають собаку. І ветеринар, і власник тварини відмовляються виходити за двері, доки не закінчилися зйомки. Голова ветклініки тим часом думає, як винести на вулицю прилад для огляду корів. Запевняє, що тваринам це не завадить.

Чому довелося потіснити чотирилапих пацієнтів, питаємо в Олешківській міськраді. Там пояснюють – від безвиході.

"Наше завдання було усе ж таки віднайти можливість, повторююсь і наголошую, що більше нема там приміщень. Зовсім нема. Ніякої власності, ні комунальної, ні приватної, ні державної, яка могла б відповідати вимогам до приміщень виборчої дільниці", - каже Ольга Петриченко, заступник Олешківського міського голови.

Згодом з ветклініки повідомили - прилад для огляду корів попри непідйомну вагу все ж вдалося винести.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину