Pik
Сьогодні, 19 Июля 2019
15.12.2018
670
0

На Херсонщині в одному з районів заговорили про узурпацію влади

На Херсонщині в одному з районів заговорили про узурпацію влади

У Високопільському районі голову райради відправили у відставку, проте, як стверджують депутати,  він продовжує працювати – скликає сесії, видає розпорядження.

Відповідне звернення депутатів до обласного прокурора та керівника ГУ Нацполіції в області  щодо ситуації, яка склалася, оприлюднив у соцмережі Фейсбук депутат райради  Ігор Ратушний, передає ПІК.

«07.11.2018 року відбулась 35 сесія Високопільської районної ради 7 скликання, на якій було запропоновано розглянути питання про зняття голови Високопільської районної ради Овчарука С.В. ззайманої посади. Питання було проголосоване та внесено в порядок денний. Згідно регламенту Високопільської районної ради відбулось таємне голосування, по підсумкам якого більшістю голосів 15-за,7-проти голова був знятий з посади. В газеті «Високе поле» було надруковано результати голосування. З великим подивом ми дізнались що Овчарук С.В. і далі продовжує виходити на роботу, табелюється, видає розпорядження, скликає сесії. На сайті Високопільської районної ради рішення про його зняття з посади не має, хоча всі інші рішення порядку денного висвітлені. З даного питання ми звернулись в Високопільське відділення Бериславського відділу поліції в Херсонській області, але, на жаль, замість грунтовного розслідування отримали відписку. Звертались і в Бериславську місцеву прокуратуру Херсонської області. Відповіді не отримали. Дзвонили на гарячу лінію СБУ, відповіді не має», - йдеться у зверненні.

«Враховуючи вище викладене просимо вас поновити проведення всебічного розслідування змови посадових осіб Високопільської районної ради з метою узурпації влади, та виконати рішення 35 сесії Високопільської районної ради в частині звільнення голови Високопільської районної ради Овчарука С.В. Відповідь просимо надати в установлені законом України терміни», - йдеться у зверненні.

Як зазначається на офіційному сайті райради, Сергій Овчарук обирався від БПП. Депутат Ігор Ратушний – від «Свободи».

Як раніше передавав ПІК,  у ВРУ зареєстровано законопроект про зміну меж районів Херсонської області. Необхідність таких змін пояснюється тим, що у результаті децентралізації ОТГ перебирають на себе майже всі повноваження, які належали до компетенції районних рад. Зокрема, відповідно до цього законопроекту, пропонується до складу Бериславського району  включити  Великоолександрівський, Високопільський, Нововоронцовський райони.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину