Pik
Сьогодні, 11 Июля 2020
20.02.2019
616
0

На Херсонщині у тренді сімейний відпочинок – дані дослідження

На Херсонщині у тренді сімейний відпочинок – дані дослідження

Більшість відпочивальників у Скадовську та Лазурному віддають перевагу сімейному відпочинку.

Про це свідчать результати Дослідження ринку і визначення громадської думки: «Туризм у Скадовську і Лазурному», передає ПІК.

«Переважна більшість респондентів надали перевагу сімейному відпочинку. У Скадовську 90,4%, проти 81,5% у Лазурному», - йдеться у матеріалах дослідження.

66,2% опитаних приїздили на відпочинок усією родиною , 17,5% - з дружиною чи чоловіком, 7% - з другом чи подругою, 4,6% - з іншими родичами. Лише 2,9% приїхали на море самі і лише 1,9% - у групі.

Видання «Дослідження ринку і визначення громадської думки: Туризм у Скадовську і Лазурному» підготовлене в рамках проекту «Громадська дія», що реалізується Фондом «Об’єднання» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Мета дослідження – оцінка поточного стану туризму у Скадовську та Лазурному, основних проблем і стримуючих факторів із виробленням рекомендацій щодо розвитку галузі.

Час проведення – 5 червня – 30 вересня 2018 року

Об’єкти дослідження – туристи, які знаходились у цей час у Скадовську та Лазурному, користувачі соцмереж, які відвідали ці населені пункти у туристичному сезоні 2018 року (віком від 23 років), власники пансіонатів і приватних садиб (готельєри).

Дослідження складалося з анкетування, фокус-групових досліджень, мапування територій SWOT – аналіз населених пунктів.

Статистична похибка вибірки не перевищує 5%.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину