Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
26.09.2018
205
0

На Херсонщині у районах, де накопичені безхазяйні хімзасоби та поблизу «Титану», працюватиме лабораторія

На Херсонщині у районах, де накопичені безхазяйні хімзасоби та поблизу «Титану», працюватиме лабораторія

На Херсонщині у районах поблизу кримського «Титану» та у місцях, накопичення безхазяйних непридатним до використання хімічних засобів захисту рослин, працюватиме лабораторія Інституту здоров'я рослин аграрної компанії UKRAVIT.

Про це повідомив у Фейсбук Юрій Попутько, Директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА , передає ПІК.

"У період з 26.09 по 27.09 на території Херсонської області працюватиме лабораторія Інституту здоров'я рослин аграрної компанії UKRAVIT. Спеціалістами спеціалізованої лабораторії здійснюватиметься відбір проб ґрунту для визначення його якісних та кількісних показників вмісту забруднюючих речовин", - йдеться у повідомленні.

Відбір проб буде здійснюватися в зоні впливу титанового заводу у населених пунктах Каланчацького району (с. Олександрівка, с. Преображенка) та Чаплинського району (с. Першокостянтинівка, с. Григорівка, с. Іванівка, с. Нововолодимирівка) та в районі КПВВ Каланчак та КПВВ Чаплинка.

Крім того, було вирішено відібрати проби ґрунту в місцях накопичення безхазяйних непридатним до використання хімічних засобів захисту рослин. Такі інструментально-лабораторні дослідження дозволять отримати оновлену моніторингову інформацію щодо стану такого важливого компоненту довкілля як ґрунт. Результати проведених досліджень будуть оприлюднені на сайті Департаменту екології та природних ресурсів.

file_1

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину