Pik
Сьогодні, 16 Грудня 2019
24.11.2018
630
0

На Херсонщині у кожному районі виготовлятимуть крафтову продукцію

На Херсонщині у кожному районі виготовлятимуть крафтову продукцію

На Херсонщині у 2019 році в кожному районі області на базі особистих селянських господарств створять щонайменше по одному крафтовому виробництву.

Про це заявив у вівторок у виступі на засіданні колегії Херсонської облдержадміністрації голова ОДА Андрій Гордєєв, повідомляє  Укрінформ.

"Пропонуємо на наступний рік на кожен район, як мінімум, по одному (виробництву крафтової продукції - ред.). Це залежить від вашої роботи. Допомогти особистим селянським господарствам в облаштуванні сімейної ферми, сімейного бізнесу, сімейної молочарні, сімейної сироварні і так далі", - сказав Гордєєв, звертаючись до присутніх на засіданні колегії керівників районів.

За його словами, особистим селянським господарствам буде надано допомогу у придбанні необхідного обладнання та облаштуванні крафтового виробництва - "з компенсацією кредитних ставок і видачею кредиту за рахунок обласного фонду підтримки будівництва на селі".

Як зазначив голова ОДА, програму з організації в регіоні на базі особистих селянських господарств крафтових виробництв та правила її реалізації оприлюднять до березня 2019 року. "І ми зможемо залучити максимально (учасників даної програми - ред.), створити робочі місця, і дати херсонцям та іноземцям, які приїжджають до нас, крафтову продукцію - починаючи від маленьких виноробень, і закінчуючи сирами і так далі", - сказав Гордєєв.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину