Pik
Сьогодні, 27 Ноября 2020
13.06.2019
881
0

На Херсонщині триває ліквідація наслідків стихії: люди почали отримувати матеріальну допомогу

На Херсонщині триває ліквідація наслідків стихії: люди почали отримувати матеріальну допомогу

15 мешканців с. Козачі Лагері, будинки яких постраждали внаслідок негоди, що вирувала на Херсонщині тиждень тому, отримали матеріальну допомогу – по 20 тисяч гривень, повідомляє Херсонська ОДА, передає ПІК.

Раніше рішенням сесії органів місцевого самоврядування с. Козачі Лагері на допомогу мешканцям постраждалим від стихійного лиха виділено 500 тис. грн, рішенням сесії Олешківської районної ради було виділено 200 тис грн с. Козачі Лагері та 30 тис. грн на придбання нового глибинного насосу для водонапірної башти, а також виділено 200 тис грн. мешканцям постраждалим від стихійного лиха смт Нова Маячка. Рішенням сесії Новомаячківської селищної ради виділені кошти на пально-мастильні матеріали для ліквідації НС в сумі 44,0 тис.грн.

Також на позачергову сесію районної ради буде винесено питання про виділення коштів з районного бюджету на пально-мастильні матеріали – 100,00 тис. грн та для залучення додаткової техніки для ліквідації наслідків НС – 100,00 тис грн.

Повідомляється, що у с.Козачі Лагері вже розчищені автомобільні дороги, електропостачання відновлено, також населений пункт повністю забезпечений питною водою. Наразі тривають роботи по звільненню дахів будинків та території населеного пункту від повалених дерев. У смт Нова Маячка тривають роботи по відкачуванню води. Затопленими залишаються 36 приватних будинків.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину