Pik
Сьогодні, 02 Березня 2021
29.05.2018
1210
0

На Херсонщині триває ліквідація пожежі поблизу с. Раденськ

На Херсонщині триває ліквідація лісової пожежі поблизу с. Раденськ

Станом на 18 годину 29 травня триває ліквідації пожежі на території Олешківського лісомисливського господарства. Про це передає ПІК з посиланням на ГУ ДСНС в Херсонській області.

Гасіння пожежі ускладнюється сильними поривами вітру та високою температурою повітря. Загрози населеним пунктам немає. Організовано розстановку сил та засобів на чотирьох оперативних дільницях для гасіння пожежі та створення мінералізованих смуг з метою недопущення розповсюдження вогню.

Додатково залучені підрозділи Миколаївської і Запорізької областей, планується залучення пожежно-рятувальних підрозділів Дніпропетровської та Кіровоградської областей.

До ліквідації пожежі залучено 270 чол. та 82 од. техніки, з них: від ДСНС 125 чол. та 38 од. техніки, у тому числі 4 од. авіаційної техніки (від ДСНС - 3 літаки АН-32П, від Міноборони - вертоліт МІ-8), від лісового господарства 90 чол. та 42 од. техніки, від Міноборони 55 чол. та 1 од. техніки.

Координацію заходів щодо гасіння пожежі здійснює оперативна група Головного управління ДСНС у Херсонській області.

Нагадуємо, що ця пожежа виникла 28 травня, близько 13:30 поблизу с. Раденськ Олешківського району. 29 травня станом на 12:00 тривало гасіння низової пожежі окремими осередками. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину