Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
03.06.2020
372
0

На Херсонщині свиней без документів намагались вивезти до Миколаєва

На Херсонщині свиней без документів намагались вивезти до Миколаєва

Рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Херсонській обласній державній адміністрації посилено контроль за переміщенням живих свиней та продукції свинарства по області.

А все через те, що 1 квітня у господарстві ФОП Рахімов на території Каховки отримали позитивні результати лабораторних досліджень на африканську чуму свиней. Того ж дня встановили межі та зонування спалаху. Тоді до так званої зони захисту потрапило смт Любимівка. Спеціалісти державної лікарні ветеринарної медицини мають відібрати проби крові у 10% поголів’я, аби визначити чи інфіковані вони АЧС. І вже за результатами досліджень має прийматись рішення про забій тварин.

До того часу самовільно вивозити свиней за межі особистих господарств заборонено.

Але з цим погоджуються не всі.

Так, на 203 км автошляху Одеса - Мелітополь - Новоазовськ (пост Консул) зупинили авто, у причепі якого перевозилось 13 живих свиней.

Під час відбору пояснень державним ветеринарним інспектором Білозерського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонської області встановлено, що переміщення живих свиней здійснювалось із зони захисту ОСГ смт Любимівка до Миколаєва, ще й без відповідних супровідних ветеринарних документів.

Тварин повернули власнику. Матеріали по даному випадку готуються до передачі правоохоронним органам щодо вжиття заходів реагування до власника ОСГ, який допустив переміщення свиней без дозвільних документів. А покарання може бути як адміністративне, так і кримінальне.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину