Pik
Сьогодні, 30 Ноября 2020
20.01.2020
989
0

На Херсонщині створюватимуть локальні радіостанції

На Херсонщині створюватимуть локальні радіостанції

Як заявив представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Херсонській області Сергій Мовчан - "На Херсонщині створюватимуть локальні радіостанції" - повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

«10 років тому в кожному районі Херсонської області існувала радіостанція, сьогодні їх дві – в Херсоні та Новій Каховці. Керівництво Укртелекому, який є балансоутримувачем системи дротового радіомовлення в області, заявило, що з 1 лютого 2020 року відмовляється від фінансування та припиняє працювати з дротовим радіомовленням на Херсонщині», - відзначив Сергій Мовчан.

Він зазначив, що Національна рада з метою вирішення цього питання ще у 2015 році започаткувала проєкт «Мовлення громад», який і передбачає створення локальних радіостанцій. Зараз у Херсонській області успішно працюють радіостанції в селі Риково та смт Велика Лепетиха. У минулому році Іванівська громада отримала ліцензію та почала організовувати роботу в цьому напрямі. На сьогодні Велика Олександрівка, Верхній Рогачик, Лазурне, Каланчак, Скадовськ, Новотроїцьке та Нижні Сірогози висловили бажання створити радіостанції та подали заявки. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину