Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
03.10.2018
204
0

На Херсонщині створили ще одну ОТГ

На Херсонщині створили ще одну ОТГ

На Херсонщині створено Новокаховську міську ОТГ з центром в місті обласного значення Нова Каховка. Про це повідомила у Фейсбук   директор Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування Оксана Сілюкова, передає ПІК.

«Створено Новокаховську міську ОТГ з центром в місті обласного значення Нова Каховка. Революційний процес тривав недовго - пару місяців, адже рішення "визріло". Депутатський корпус Дніпрянської селищної ради, яка налічує в чотирьох населених пунктах більше 10 тис. мешканців, сьогодні (2 жовтня – ред.) під час сесії дав згоду на приєднання до Нової Каховки. Таке ж рішення про згоду на приєднання селищної ради до міста сьогодні (2 жовтня - ред.) одноголосно ухвалив і депутатський корпус Новокаховської міської ради під час 52-ї позачергової сесії», - йдеться у повідомленні.

«У ході сесії Новокаховської міської ради також прийнято низку рішень з процедурних питань - створено Дніпрянський старостинський округ, прийняті рішення про реорганізацію юридичних осіб, затверджена структура Новокаховської міської ради, внесено зміни до складу виконавчих органів», - написала Сілюкова.

 Читайте також:  Дрогобич і Нова Каховка стали містами-побратимами

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину