Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
15.07.2019
1451
0

На Херсонщині стартував сезон кавунів

На Херсонщині стартував сезон кавунів

Кавуновий сезон розпочався! Ранні кавуни вже збирають повним ходом на полях Херсонської області, звідки вони доставляються вантажівками по всіх куточках України. Зараз херсонські кавуни реалізуються на всіх великих гуртових ринках України, таких як «Шувар» (Львівська область), «Столичний (м. Київ), «Початок» (м. Одеса). Про це повідомляє на сайті  Департаменту агропромислового розвитку ХОДА, передає ПІК.

Площа посіву баштану цього року практично не збільшилась - приблизно 23 тис га, проте валовий збір кавунів та динь цього року очікується більшим, оскільки червневі дощі сприятливо вплинули на баштанні. Врожайність кавунів в сезоні-2019 очікується в середньому на 10% вищою за минулорічну.

Наразі гуртова ціна на кавуни на українських оптових ринках становить 6-8 грн за 1 кг, відштовхуючись від якої формується роздрібна ціна з урахуванням логістичних витрат та торговельної націнки. Наприкінці липня, коли почнеться масовий збір кавунів -  ціна буде значно меншою. Якщо в погодних умовах не відбудеться різких змін, то можна прогнозувати, що гуртова ціна на кавун  з поля може бути на рівні до 1,50 за кг.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину