Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2020

На Херсонщині стартував проект «Таємний клієнт» сервісних центрів МВС

На Херсонщині стартував проект «Таємний клієнт» сервісних центрів МВС

У сервісних центрах МВС’ в Херсонській області розпочато проект «Таємний клієнт», завдяки якому громадяни зможуть відкрито перевірити роботу державної структури та вплинути на хід розвитку реформи в напрямку сервісу. Наша мета отримати незаангажовані відгуки як спеціально підготовлених перевіряючих, так і пересічних громадян, аби покращити якість надання послуг. Про це ПІК розповів начальник Регіонального сервісного центру МВС в Херсонській області Реуцьков Олександр Геннадійович

Таємним клієнтом може стати будь-яка людина під час візиту до сервісного центру МВС. Для цього необхідно відвідати сервісний центр МВС, отримати реальну послугу, заповнити та надіслати електронну анкету-відгук.

Під час свого візиту громадянин може оцінити роботу адміністратора за інформаційною стійкою, працівника, який надав послугу, екзаменатора (у випадку складання іспиту на право керування транспортним засобом), фахівця Експертної служби МВС. спеціаліста кол-центру Головного сервісного центру МВС. Клієнт також може зазначити інформацію щодо зручності навігації, дотримання інклюзивних умов, організації роботи сервісного центру МВС, доступності інформації на сайті та консультаційної підтримки у соціальних мережах.

У рамках проекту можна перевірити якість надання наступних послуг: реєстрація та перереєстрація авто, отримання посвідчення водія або його обмін, отримання довідки про несудимість, замовлення індивідуальних номерних знаків тощо.

Проект діятиме на постійній основі. Усі відгуки та зауваження будуть опрацьовані в режимі реального часу та враховані в подальшій роботі.

Детальніше про проект:  hsc.gov.ua/gucst/

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину