Pik
Сьогодні, 31 Травня 2020
26.02.2020
629
0

На Херсонщині сплачено майже 14 мільйонів гривень акцизного податку

На Херсонщині сплачено майже 14 мільйонів гривень акцизного податку

У січні п.р. на Херсонщині до бюджетів місцевих територіальних громад надійшло 13,7 млн. грн. акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.  Таку інформацію повідомили спеціалісти управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Найбільшу суму акцизного податку - 9,5 млн. грн., або майже 70 відс. від загальних надходжень, внесли платники Херсонського управління, підприємці Новокаховського управління сплатили 3,7 млн. грн. акцизного податку. Від бізнесу, Генічеського управління було сплачено - 0,5 млн. грн. від загальних надходжень.

Нагадаємо: суб’єкти господарювання можуть здійснювати роздрібну торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами за наявності у них ліцензій. Щорічна плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, складає 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться на місці торгівлі. На території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, – така плата становить 500 гривень.

Щорічна плата за ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі становить 2000 гривень, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст -                 250 гривень.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину