Pik
Сьогодні, 05 Березня 2021
02.11.2019
1709
0

На Херсонщині шукали гриби, а знайшли мумію

На Херсонщині шукали гриби, а знайшли мумію

В сосновій посадці біля села Мала Кардашинка група любителів «тихого полювання» натрапила на висохле від спеки до стану мумії тіло чоловіка. Про це повідомляють Херсонці, передає ПІК.

Воно висіло в мотузяній петлі на гілці в цілості й схоронності - на загиблого був золотий ланцюжок, в кишені мобільний телефон, а в сумці паспорт - по ньому і впізнали 35-річного селянина, який вже майже два місяці значився зниклим безвісти.

Була при ньому і передсмертна записка, в якій говорилося, що чоловік сумує за померлу матір, і йде за нею слідом, щоб бути разом якщо не на цьому, то вже на тому світі.

Розшук зниклого безвісти людини поліція вела за заявою його родичів, однак ніхто не мав ні найменшого поняття, де той може перебувати.

А за кордон селянин не виїжджав. Для акта суїциду він вибрав затишне місце, яке не проглядалося з дороги, і хто знає, коли знайшлося б місце загибелі людини, якби не уважні грибники.

До речі, цієї осені на Херсонщині це вже другий подібний випадок - ще одну мумію самогубці (приїжджого на сезонні роботи з Кривого Рогу) до того відшукали в Скадовському районі області.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину