Pik
Сьогодні, 24 Июля 2019
14.02.2019
202
0

На Херсонщині школі повернули 50 га землі вартістю понад 1, 2 млн гривень

На Херсонщині школі повернули 50 га землі вартістю понад 1, 2 млн гривень

На Херсонщині завдяки втручанню прокурора навчальному закладу повернуто земельну ділянку площею 50 га, передає ПІК з посиланням на обласну прокуратуру.

Рішенням господарського суду Херсонської області від 08.11.2018 частково задоволено позов керівника Генічеської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області до Строганівської загальноосвітньої школи I-III ступенів, фермерського господарства, визнано недійсним договір про спільну діяльність, а у задоволенні позовної вимоги про вилучення із користування та повернення земельної ділянки навчальному закладу – відмовлено. 

Не погодившись з указаним рішенням суду в цій частині, заступник прокурора області вніс апеляційну скаргу на зазначене рішення суду.

Постановою Південно-західного апеляційного господарського суду Херсонської області від 11.02.2019 задоволено апеляційну скаргу заступника прокурора області, скасовано рішення в частині відмови та постановлено нове рішення, яким вилучено із користування фермерського господарства та повернуто Строганівській загальноосвітній школі I-III ступенів Григорівської сільської ради земельну ділянку площею 50 га вартістю 1 млн. 219 тис. грн.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину