Pik
Сьогодні, 07 Березня 2021
18.02.2021
374
0

На Херсонщині сформовано 129 стаціонарних пункти та 11 мобільних бригад для оперативної вакцинації від COVID-19

На Херсонщині сформовано 129 стаціонарних пункти та 11 мобільних бригад для оперативної вакцинації від COVID-19

Про це сьогодні під час брифінгу 17 лютого повідомив заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан. 

"Мобільна бригада складатиметься з лікаря, двох медичних сестер, реєстратора та водія. Також навчання проходять  медики, які увійшли до резервного складу мобільної бригади. Відповідно до дорожньої карти на всіх етапах вакцинальної кампанії проти COVID-19 в Україні буде створено близько 600 мобільних бригад", - розповів Вадим Чабан. 

Також він додав, що Україна очікує на надходження вакцин таких виробників: 

  • Pfizer-BioNTech - це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Заявлена ефективність - 95%. Необхідні дві дози вакцини з інтервалом у 21 день. Потребує температури зберігання щонайменше -70 C. Після розмороження може зберігатися 5 днів при температурі +2 до +8 С;

  • AstraZeneca - це векторна вакцина, яку розробив Оксфордський університет та британськошведська компанія AstraZeneca. Заявлена ефективність - 70%. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів. Може зберігатися до шести місяців при температурі від +2 до +8 С;

  • Sinovac Biotech - це інактивована вакцина, розроблена китайським фармацевтичним підприємством. Попередня ефективність вакцини Sinovac Biotech - 50%. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 14 днів. Може зберігатися до трьох років при температурі від +2 до +8 С. 

  • Novavax - це субодинична білкова вакцина американської компанії Novavax. Попередня ефективність - 96%. Під час третього етапу випробувань вакцини у Великій Британії її ефективність склала 89%. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом до 21 дня. Може зберігатися до шести місяців при температурі від +2 до +8 С. Вакцина Novavax поки перебуває на фінальній стадії III фази клінічних випробувань.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину