Pik
Сьогодні, 17 Червеня 2019
18.03.2018
992
0

На Херсонщині, що межує з Кримом, прийняли програму оборонних заходів

На Херсонщині, що межує з Кримом, прийняли програму оборонних заходів

Депутати Херсонської обласної ради на сесії, що відбулася у п'ятницю, прийняли програму забезпечення в області оборонних заходів та надання допомоги дислокованим в регіоні військовим частинам (установам) на 2018 - 2020 роки, повідомляє ПІК.

"Затвердити програму забезпечення оборонних заходів та надання допомоги військовим частинам (установам) у Херсонській області на 2018 - 2020 роки", йдеться у прийнятому рішенні сесії облради.

Як зазначено у програмі, на даний час Херсонщина є форпостом захисту України. Тому для забезпечення оперативного реагування на виклики та загрози національній безпеці, збереження спокою на Херсонщині існує нагальна потреба у створенні дієвої системи територіальної оборони, забезпеченні належного функціонування на території області підрозділів Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, а також у проведенні заходів допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян на військову службу.

Фінансування програми здійснюватиметься за кошти обласного бюджету. Загальний обсяг фінансування завдань і заходів програми становить 7 млн 441 тис. гривень.

За дану програму проголосували на сесії 51 депутат із 57-ми, присутніх у сесійній залі на момент голосування.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину