Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
29.08.2020
431
0

На Херсонщині розважальні заклади мають припинити роботу

На Херсонщині розважальні заклади мають припинити роботу

«Таке рішення Уряду стало неочікуваним для Херсонщини, яка віднесена до «зеленого» рівня епідемічної небезпеки. Але область готова до його реалізації», -  зазначив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв сьогодні на засіданні Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС. Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

26 серпня Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №760 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів», якою внесено зміни до постанови Кабміну від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».  

Відтак на території регіону «зеленого» рівня епідемічної небезпеки забороняється: 
- проведення концертів (крім тих, які проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності); 
- дискотеки; 
- робота розважальних закладів (нічних клубів);
- діяльність закладів громадського харчування з організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо).
Так, за словами начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Олександра Прокудіна, для контролю за виконанням рішення планують залучити понад півсотні співробітників. 
Тож зазначені обмеження вступають в силу з дня опублікування постанови на офіційному віснику України та на офіційному сайті Верховної Ради України.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину