Pik
Сьогодні, 31 Октября 2020
29.09.2020
737
0

На Херсонщині розроблятимуть дорожню карту з покращення якості водопостачання

На Херсонщині розроблятимуть дорожню карту з покращення якості водопостачання

Питання забезпечення населених пунктів Херсонщини якісним водопостачанням 28 вересня порушили на селекторній нараді, яка відбулася в онлайн-форматі.

Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

Заступник директора Департаменту розвитку територій ОДА Іван Чорний розповів, що з 698 населених пунктів в області 679 забезпечені централізованим водопостачанням, що становить 97%. Проте наразі залишається проблемою подача питної води за графіком.

"Зношеність водопровідних мереж – зараз головна проблема. На жаль, на аварійних ділянках не проводяться планові та попереджувальні ремонтні роботи. Для розв'язання цієї проблеми варто розробити схеми оптимізованого водопостачання у населених пунктах. Це та дорожня карта, спираючись на яку, здійснюється планування та розвиток систем водопостачання в населених пунктах області", - розповів Іван Чорний.

Голова облдержадміністрації Юрій Гусєв наголосив, що вирішенням цього питання варто зайнятися невідкладно, аби до наступного понеділка по кожному населеному пункту були розроблені заходи, які необхідно виконати для забезпечення населення якісним водопостачанням.

Також очільник Херсонщини додав, що проєкти з покращення якості водопостачання можуть бути реалізовані наступного року в рамках національної програми "Велике будівництво"

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину