Pik
Сьогодні, 28 Февраля 2021
14.08.2017
999
0

На Херсонщині розпочинають роботу мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги

На Херсонщині розпочинають роботу мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги

На почтатку серпня у Херсонській області розпочав свою роботу оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя, метою якого є оперативне реагування на спроби рейдерських захоплень землі чи зібраного урожаю.

Про це повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області, передає ПІК.

У розпал сільськогосподарського сезону забезпечення безоплатною правовою допомогою власників земель, плодово-садових насаджень та врожаю набуває особливої актуальності, у звязку з чим з наступного тижня  на території області також розпочинають діяти мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги, утворені об’єднаними зусиллями Головного територіального управління юстиції у Херсонській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області. Графік консультування розроблено з урахуванням концентрації фермерських господарств у районах області, аби кожен  житель області, навіть найвіддаленіших та найменших сіл та селищ, був обізнаний  у своїх правах, механізмах їх захитсу, а також мав можливість отримати якісну правовому допомогу як стосовно захисту власності, так і інших життєво важливих правових питань.                    

Першими, кого консультуватиме робоча група на чолі з начальником територіального органу юстиції Костянтином Хутковським та директором Регіональному центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області Мариною Єлисєєвою стануть жителі смт Чаплинка   та с. Христівка Чаплинського району вже 17 серпня. 

18 серпня локальний мобільний пункт прийматиме громадян  с. Станіслав та с. Широка Балка Білозерського району.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину