Pik
Сьогодні, 18 Червеня 2018
18.05.2018
363
0

На Херсонщині розпочався форум, присвячений медреформі в громадах

На Херсонщині розпочався форум, присвячений медреформі в громадах

На Херсонщині розпочався 16 – й форум, що проводиться Мережею вільних місцевих політиків.

Такі форуми відбуваються у різних містах України на різні важливі для громад теми, передає ПІК. На Херсонщині форум присвячений впровадженню медреформи в громадах.

«Цьогоріч форум вже відбувся у місті Кривий Ріг і він був присвячений туристичним аспектам розвитку громад. Цього разу ми обрали Херсон і обрали тему медичні послуги, бо це актуально. Чому Херсон? Тому що в Херсоні є цікаві результати, цікаві кейси, чудові практики, з якими ми сьогодні будемо знайомитися. Ми хочемо максимально показати Херсонщині учасникам з різних областей – а географія дуже широка, тут представники 15 областей будуть присутні у ці дні на форумі. Ми менше вживаємо термін медична реформа, а більше акцентуємося на одній з муніципальних послуг - це медичні послуги», - відзначив на брифінгу з нагоди початку роботу форуму Віталій Загайний, голова правління ГО ЦЕГРІН.

«Хочемо показати кращі практики, кращі приклади, які мають місце в Херсонській області, хочемо почути учасників з інших областей», - каже голова правління ГО ЦЕГРІН.

Він відзначив, що місцевий партнер проведення форуму - Перший в Херсоні креативний простір HUBWAY, також важлива підтримка Херсонської ОДА та Центру розвитку місцевого самоврядування. Форум відбувається за підтримки незмінного партнера - Фонду Науманна в Україні.

Як раніше передавав ПІК, у Херсоні 18-20 травня відбудеться XVI Форум Мережі вільних місцевих політиків на тему: «Медичні послуги на рівні громади».

Учасники форуму відвідають обласний комунальний заклад «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», заклад охорони здоров’я Дар’ївської сільської ради та заклад охорони здоров’я Музиківської ОТГ. 

1

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
649
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
707
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину