Pik
Сьогодні, 16 Июля 2018
06.02.2018
475
0

Процес передачі земель ОТГ в області завершать у жовтні

На Херсонщині розпочато процес передачі держземель сільгосппризначення у власність ОТГ

На Херсонщині розпочато заходи з передачі державних земель сільськогосподарського призначення у комунальну власність. Передачу земель об’єднаним територіальним громадам на території області планується завершити у жовтні нинішнього року.

Про це передає ПІК з посиланням на Головне управління Держгеокадастру.

Уже проведені спільні наради з цього приводу з головами об’єднаних територіальних громад, підписано двосторонній Меморандум щодо взаємодії з питання передачі земельних ділянок сільгосппризначення державної власності у комунальну власність ОТГ.

Як пояснив представникам ОТГ області начальник Головного управління Держгеокадастру Ігор Шапран, відповідно до розпорядження КМУ першим кроком має бути клопотання (рішення сесії) про передачу земель. Щойно вони надійдуть до Головного управління, розпочнеться інвентаризація земель в межах об’єднаних територіальних громад. Землевпорядні роботи, необхідні для інвентаризації, здійснюватимуть фахівці Регіональної філії “Центру Державного земельного кадастру”.

“Наступними етапами цього складного процесу будуть формування земельних ділянок та їх реєстрація у кадастрі, і, власне, передача державних земель сільськогосподарського призначення у комунальну власність ОТГ за наказом Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області”, – зазначив І.Шапран

Відповідно до затвердженого в Головному управлінні плану-графіка, передачу земель об’єднаним територіальним громадам на території області планується завершити у жовтні нинішнього року.

Читати також: Про землю, корупцію та реформи

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину