Pik
Сьогодні, 24 Февраля 2021
13.05.2020
688
0

На Херсонщині розпочата роботу по ліквідації амброзії

На Херсонщині розпочата роботу по ліквідації амброзії

Директор Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення ОДА Олександр Паливода на селекторній нараді, яка відбулася у режимі відеозв'язку, зазначив, що останніми роками амброзія все більше поширюється територією нашої області. Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

«Площа засмічення складає 276 тис. га. Всі ми знаємо, що небезпечна рослина негативно впливає на здоров’я людей та є головним ворогом сільського господарства. Щоб уникнути широкого її розповсюдження, нами розроблена відповідна обласна програма на 2020 – 2023 роки», - повідомив він.

Олександр Паливода розповів, як фінансуватимуться заходи програми. Зокрема, на землях загального користування: парки, сквери, дороги, кладовища, луги, береги водойм тощо – здійснюватимуться за рахунок коштів місцевих бюджетів. А землі сільськогосподарського призначення та присадибні ділянки оброблятимуть за кошти землевласників та землекористувачів.

Хід виконання заходів контролюватиметься Департаментом розвитку сільського господарства та зрошення ОДА разом з ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину