Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
24.07.2019
939
0

На Херсонщині розпочалися командно-штабні навчання територіальної оборони області

На Херсонщині розпочалися командно-штабні навчання територіальної оборони області

В період з 24 по 26 липня на Херсонщині під керівництвом заступника командувача військ оперативного командування «Південь» проводитимуться командно-штабні навчання територіальної оборони області. Про це ПІК повідомили у прес-службі ХОДА.

Навчання буде проведено на єдиному оперативно-стратегічному фоні в два етапи. На першому етапі, військове командування на підставі моделювання змін в оперативній обстановці уточнить плани заходів з територіальної оборони, на другому етапі відбудеться практична фаза навчань.

За словами військового комісару Херсонської області, полковника Ігора Будніка, головне завдання заходу — виробити єдині погляди на порядок підготовки та ведення територіальної оборони, підвищити злагодженість у роботі штабів тероборони, рівень взаємодії між органами державної влади, органами місцевого самоврядування та органами військового управління.

До навчань залучено посадових осіб військових комісаріатів Херсонської області, представників Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України, Служби безпеки України, Військової служби правопорядку та представників органів державної влади.

Під час навчань будуть розглянуті питання щодо управління підрозділами, які залучаються до виконання завдань в ході ведення територіальної оборони.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину