Pik
Сьогодні, 20 Січня 2019
13.12.2018
926
0

На Херсонщині розпочали виробництво рідких мінеральних добрив

На Херсонщині розпочали виробництво рідких мінеральних добрив

У місті Каховка на Херсонщині 13 грудня відбулася церемонія урочистого відкриття виробничих потужностей з приготування рідких мінеральних добрив ТОВ «ТЕРРА ТАРСА Україна», передає ПІК з посиланням на Херсонську ОДА. 

Символічний старт проекту був у вересні 2018 року, зараз вже є результат - відкриття першої черги виробничих потужностей. Компанія вже вклала понад 1 млн доларів, а за 2018 рік нею було сплачено до бюджетів різного рівня понад 82 млн грн податків.

Перша черга заводу з виробництва рідких добрив  має потужність 60 тис літрів в день (3 млн літрів на рік), 100 тис літрів буферного зберігання. Виробничий процес повністю автоматизований. Відкриття ІІ черги (виробництво 15 тис т на рік кристалічних добрив) заплановане на 2019 рік. Наразі чисельність працюючих – 75 осіб, середня заробітна плата – 23 500 грн.

У вересні 2017 року в Каховці було відкрито агрохімічну лабораторію «Терралаб» – це єдина в Україні лабораторія, яка може зробити аналізи ґрунтів, води, добрив та рослин на рівні найсучасніших лабораторій. Обсяг інвестицій – 500 тис доларів США.

Довідково: ТОВ «ТерраТарса Україна» – компанія зі 100% голландськими інвестиціями (900 тис євро). Засновник – «TerraTarsa B.V.» (Нідерланди).

 Товариство є лідером в Україні з постачання хімічно чистих добрив, і провідним постачальником комплексних високотехнологічних рішень для інтенсивного вирощування сільськогосподарських культур як на український ринок, так і на ринки сусідніх країн. Основне виробництво розташоване в Нідерландах. Експорт добрив здійснюється у 74 країни. У 2015 році було прийнято рішення щодо будівництва нового виробництва в Херсонській області.

file

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину