Pik
Сьогодні, 25 Ноября 2020
03.11.2020
390
0

На Херсонщині розпочали підготовку до проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

На Херсонщині розпочали підготовку до проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»
З 25 листопада по 10 грудня одночасно в усіх регіонах нашої держави буде проводитися акція «16 днів проти насильства». З метою якісної підготовки до цих заходів на Херсонщині, заступник начальника Управління превентивної діяльності поліції області Ярослав Шанько у режимі відеоконференції провів робочу нараду з представниками органів та служб, які здійснюють заходи із попередження домашнього насильства: працівниками Херсонської міської ради, Херсонської облдержадміністрації, Управлінням патрульної поліції та працівниками мобільної групи реагування на факти домашнього насильства ГУНП.  
 
Під час засідання учасники узгодили план, дати та місця проведення заходів, що будуть відбуватись на Херсонщині у період акції, а також обговорили проблемні питання у сфері протидії домашньому насильству та насильству за гендерною ознакою.
Головуючий на нараді Ярослав Шанько повідомив, що з початку року лише дільничні офіцери поліції склали 2300 адмінпротоколів на домашніх тиранів. Загалом по області ця цифра дорівнює 4300.
 
Метою цієї кампанії є привернення уваги суспільства до проблематики насильства у різних його проявах, підвищення нетерпимості громадян до домашнього та гендерно зумовленого насильства.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину