Pik
Сьогодні, 21 Февраля 2020
25.09.2018
820
0

На Херсонщині розкрадачів труб меліорації піймали "на гарячому"

На Херсонщині розкрадачів труб меліорації піймали "на гарячому"

На Херсонщині 24 вересня невідомі особи викрали вісім труб меліорації на 104 контурі за Білозеркою, та підготували до викрадення ще 10 труб. Правопорушників піймали на гарячому. Труби належали ЗАСТ «Україна», а зараз знаходяться на балансі МКП «Водограй», повідомляє ПІК з посиланням на офіційний Білозерської сайт селищної ради.

Колишній депутат Білозерської селищної ради Сергій Гриценко, який їхав по дорозі з Білозерки у Розлив, побачив фуру завантажену трубами, що прямувала по дорозі. Він проявив пильність та зателефонував директору МКП «Водограй» Ірині Грозі, котра в свою чергу викликала поліцію і повідомила голову селищної ради Антоніну Чередник.

На місце пригоди Антоніна Чередник та Ірина Гроза прибули разом з юридичним відділом селищної ради та місцевим шерифом. По прибутті на місце присутнім постала сумна картина. У полі працював підйомний кран, десять труб вже були підняті та підготовлені до завантаження та незаконного вивезення. Це не рахуючи, вісім труб, що вже викрали.

Невідомі, що відвантажували труби не представились, документів не пред’явили і поводили себе досить зухвало. Згодом на місце пригоди прибув наряд поліції. У підсумку підйомний кран поїхав на штрафмайданчик, а правопорушниками займаються слідчі органи. Відкрито кримінальне впровадження. Десять труб, що вже дістали, перевезені до МКП «Водограй».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину