Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2020
30.05.2019
715
0

На Херсонщині розкажуть про переваги створення національного природного парку «Кам’янська Січ»

На Херсонщині розкажуть про переваги створення національного природного парку «Кам’янська Січ»

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської ОДА організовує 30-31 травня 2019 року проведення роз’яснювальної роботи серед населення, що проживає біля природних територій, на яких створено національний природний парк «Кам’янська Січ», повідомляє у Фейсбук директор Департаменту екології та природних ресурсів Юрій Попутько, передає ПІК.

Місцевим жителям розкажуть про переваги створення природоохоронного об’єкта загальнодержавного значення та особливості його функціонування. На заході будуть присутні керівництво області, представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина», Херсонського державного університету тощо. Відвідають Новорайську ОТГ, Новокаїрську, Милівську і Качкарівську сільські рад Бериславського району.

61311786_2361282330598920_8071515220280868864_n

«Указом Призидента України від 11 квітня 2019 року № 140/2019 створено національний природний парк «Кам’янська Січ». Метою створення цього об’єкта природно-заповідного фонду є збереження генетичного, видового, ландшафтного та екосистемного різноманіття степів правобережжя Дніпра, інших природних комплексів і об’єктів, що мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення. Відповідно до наукового обґрунтування необхідності створення національного природного парку «Кам’янська Січ», цінним природним комплексом є територія, до складу якої входять землі Качкарівської, Милівської, Новокаїрської, Монастирської та Новорайської сільських/селищних рад Бериславського району загальною орієнтовною площею 12610,0406 га», – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що до складу НПП увійшли землі державної власності лісгоспу, землі водного фонду, жодного клаптику земель, що перебуває у приватній власності до складу парку не було включено.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину