Pik
Сьогодні, 09 Грудня 2019
Анонс
25.09.2018
528
0

На Херсонщині розкажуть про інформаційну агресію РФ

На Херсонщині розкажуть про інформаційну агресію РФ

На Херсонщині відбудеться семінар на тему «Інформаційна агресія РФ проти України: історичні паралелі та сучасний вимір», повідомляє Херсонська ОДА, передає ПІК.

Захід відбудеться 26 вересня у місті Каховка об 11.00 (сесійна зала Каховської міської ради) та 27 вересня у Новій Каховці об 11.00 у Новокаховському гуманітарному інституті «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (актова зала).

Захід відбудеться за участі представників Центрального апарату СБУ, полковника Удовиченко В.М. та полковника Лапутіної Ю.А. та військовим волонтером Чеснішою (Данилова) Ольгою.

Під час семінару презентують розсекречені матеріали Державного галузевого архіву, СБУ, які свідчать про сплановану діяльність спецслужб та політичного керівництва СРСР, спрямованих на знищення України, маніпуляцію громадською думкою, застосування репресій щодо населення України з метою знищення ідентичності українців.

Також будуть представлені матеріали, які доводитимуть завчасну сплановану приховану фазу застосування технологій гібридної війни по відношенню до Криму та Півдня України. 

28 вересня на базі Херсонського державного аграрного університету о 10.00 відбудеться зустріч професорсько-викладацького складу та студентського колективу із заступником Міністра інформаційної політики України Еміне Джапаровою та представниками РНБО.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину