Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2020
28.03.2020
728
0

На Херсонщині розглядають можливість поновити роботу агропродовольчих ринків

На Херсонщині розглядають можливість поновити роботу агропродовольчих ринків

Про це під час онлайн-брифінгу заявив голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв за результатами засідання Антикризового штабу. 

- 27 березня відбулась нарада в Херсонській ОДА стосовно можливості функціонування агропродовольчих ринків на території області, у тому числі і в обласному центрі. За результатами наради було надано доручення щодо проведення комісійних обстежень ринків щодо можливості їх функціонування в умовах карантину. Будуть залучені представники Держпродспоживслужби, Центру громадського здоров’я, міської ради, управління агропромислового розвитку та представники адміністрації ринку. Наразі також розробляються рекомендації щодо підтримання санепідрежиму в умовах роботи ринків та роботи окремих секторів ринків. Нашою службою на сьогодні вже проведена робота з дирекціями ринків, вони мають написати заяви, щоб у нас були підстави вийти на позапланові обстеження. Найближчим часом подібні обстеження будуть проведені. І вже за їх результатами будуть прийматись відповідні рішення. - повідомив начальник Управління безпечності  харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Віталій Боярський

На території області обліковується 37 агропродовольчих ринків, 10 з яких – на території Херсона. У херсонських ринків є експлуатаційні дозволи, які надає Держпродспоживслужба, але систему безпеки ХАСП запровадили не всі. Є інформація, що деякі ринки розробили необхідні документи, проте дієвість системи необхідно підтвердити проведенням аудиту. Наразі працює лише один – оптовий у Великих Копанях.

Також у Херсоні працювали до карантину комунальні ринки: на вулиці Миру, Кирила та Мефодія і на Привокзальній площі. У них немає експлуатаційних дозволів від Держпродспоживслужби. Тобто там відсутні умови для реалізації продуктів харчування.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину