Pik
Сьогодні, 18 Февраля 2019
01.02.2019
744
0

На Херсонщині роботодавець сплатить понад мільйон гривень штрафу за неоформлених працівників

На Херсонщині роботодавець сплатить понад мільйон гривень штрафу за неоформлених працівників

Інспекторами праці Головного управління Держпраці у Херсонській області проведено інспекційне відвідування закладу громадського харчування, де здійснюють діяльність 2 суб’єкта господарювання, повідомляє Головне управління Держпраці у Херсонській області, передає ПІК.

Один з роботодавців використовував найману працю десяти працівників, а другий – одного без належно оформлених трудових відносин. Всі працівники надали інспекторам пояснення.

«Після інспекційного заходу підприємці уклали трудові договори із 13-ма працівниками, але не зважаючи на це за порушення трудового законодавства роботодавцям доведеться сплатити штраф у розмірі 125 тис. 190 грн за кожного неоформленого працівника», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину