Pik
Сьогодні, 22 Июля 2018
28.12.2017
511
0

За кошти інфраструктурної субвенції реконструювали артезіанську свердловину

На Херсонщині реалізували інфраструктурний проект у Чаплинському районі

Реалізовано інфраструктурний проект «Реконструкція артезіанської свердловини №18-369 с. Маркеєв Чаплинського району Херсонської області». Про це повідомляється на  сторінці у Фейсбук "Селищна рада Асканія – Нова",  передає ПІК

"Відсутність якісного водопостачання громадян с. Маркеєв Асканія-Нова селищної ради є щоденною проблемою у зв’язку з перебоями у постачанні води. На сучасному етапі розвитку сільських громад гостро постала необхідність у будівництві сучасної системи водопостачання, що забезпечить відповідний рівень життя", - йдеться у повідомленні. 

"До 2017 року склалася складна ситуація із водозабезпеченням села Маркеєв. Обладнання артезіанської свердловини потребувало термінової заміни, через часті виходи з ладу та надмірне споживання електроенергії . У зв’язку з відсутністю коштів у місцевому бюджеті на реалізацію природоохоронного заходу питання вже багато років залишалося не вирішеним. Тому, за кошти інфраструктурної субвенції відбулась реконструкція артезіанської свердловини №18-369 с.Маркеєв. Загальна кошторисна вартість проекту становить 995,408 тис. грн.", - відзначається у повідомленні. 

Як раніше повідомляв ПІК, 11 грудня пройшли вибори в 4  ОТГ: Музиківска ОТГ, Асканійська ОТГ, Хрестівська ОТГ, Каланчацька ОТГ.

Читайте також: В об’єднаній громаді Асканія – Нова винесли на обговорення Стратегію розвитку

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину