Pik
Сьогодні, 25 Березня 2019
10.07.2018
562
0

На Херсонщині РДА судитиметься з райрадою

На Херсонщині РДА судитиметься з райрадою

15 серпня в Херсонському окружному адміністративному суді почнеться розгляд позовної заяви Олешківської РДА до голови райради Павла Потоцького, Олешківської районної ради та депутатів - голови, секретаря та члена мандатної комісії в справі про недовіру голові РДА.

Про це повідомила у Фейсбук голова Олешківської РДА Олена Кравченко-Скалозуб, передає ПІК.

«15 серпня в Херсонському окружному адміністративному суді почнеться розгляд позовної заяви Олешківської районної державної адміністрації до Павла Потоцького, Олешківської районної ради та депутатів - голови, секретаря та члена мандатної комісії в справі про недовіру голові РДА», - написала керівник РДА.

«Підкреслю, пройшло вже два місяці з моменту витребування в райради документів, що стали підставою для недовіри голови РДА, але відповіді так і не надано, сьогодні скерували Потоцькому вже третій запит - таке собі некероване самоврядування в нашому районі, буксує навіть на рівні опрацювання запитів представника Президента.

Павло Потоцький є окремим відповідачем по справі, а отже не зможе сховатись за юристами райради та буде зобов'язаний з'являтись на судові засідання особисто, які будуть за згодою суду транслюватись в режимі онлайн», - написала Олена Кравченко-Скалозуб.

За цим процесом особливо прискіпливо буде спостерігати не лише Адміністрація Президента, Херсонські обласна рада й обласна адміністрація, а й моніторінгова міссія ОБСЄ та вся громада Олешківського району, вважає вона.

 Як раніше передавав ПІК, голові Олешківської РДА депутати висловили недовіру.

 суд

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину