Pik
Сьогодні, 14 Грудня 2018
26.11.2018
184
0

На Херсонщині проведуть «Дні імунізації» - вакцини предостатньо

На Херсонщині проведуть «Дні імунізації» - вакцини предостатньо

В області недостатні показники щепленням дітей віком до одного року недостатні – вакциновано 61%. Про це повідомили під час наради в Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації, повідомляє ПІК з посиланням на сайт департаменту.

 "Показники охоплення щепленням дітей віком до одного року недостатні – вакциновано 61%. Для підвищення рівня імунізації було запропоновано організувати виїзні «Дні імунізації» в селах області. Також прозвучав заклик активізувати роботу з імунізації дорослих та дітей, нещеплених вчасно через відсутність вакцини", - йдеться у повідомленні. 

За словами головного експерта Департаменту з педіатрії Тетяни Карчевич, вакцини в області предостатньо, всі вакцини є в наявності, надійшли до області навіть ті, з якими раніше були перебої: від гемофільної інфекції і від сказу. Попри значне зростання дитячої захворюваності на туберкульоз, щеплення БЦЖ в області отримали всього 40,3% дітей старших 1 року, в пологових відділеннях від гепатиту В провакциновано 86,6% новонароджених.

Епідситуацію в області щодо керованих інфекцій озвучила головний експерт-епідеміолог Наталія Єрємєєва. На сьогодні від початку року в області зафіксовано 25 випадків кашлюка, 3 випадки краснухи, 2 – епідпаротиту, 1 випадок гепатиту В і 13 випадків туберкульозу у дітей, 217 випадків кору, з яких 50 випадків у дітей.

Захворюваність на кір в Україні продовжує зростати. Наразі лабораторно підтверджено 39 тис. випадків кору, з яких 15 випадків завершилися летально. На Херсонщині від кору щеплено 71% дітей.

На жаль, за словами медичних працівників, все ж таки частка населення безпричинно продовжує відмовлятися від вакцинації. Через релігійні переконання, через страх побічних реакцій і недовіру до якості вакцини люди свідомо наражають на небезпеку власних дітей.

Заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Ліна Бондарева зазначила, що вже вся область підключилася до центрального реєстру і закликала лікарів заповнювати і вносити в систему картки-повідомлення про виникнення несприятливих подій внаслідок прийому ліків або імунобіологічних препаратів, якщо вони будуть виявлятися.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину