Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2019
27.12.2018
372
0

На Херсонщині протидіяти цькуванню дітей у школах буде штаб

На Херсонщині протидіяти цькуванню дітей у школах буде штаб

На Херсонщині розпочав роботу штаб із протидії булінгу (цькування), повідомляє ПІК з посланням на прес-службу ОДА. Він стане платформою для всіх державних органів, які у тій чи іншій мірі здійснюють державну політику у галузі захисту прав дітей. Це дасть можливість комплексного попередження або вирішення проблеми булінгу у навчальних закладах, відзначають в ОДА.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтин Хутковський поінформував, що Верховною Радою України було закріплено чітке поняття «булінг», внесені зміни до низки законодавчих документів, основні з яких – у Кодекс про адміністративне правопорушення, до якого введено відповідальність за явище булінгу, тому вже зараз органи Національної поліції уповноважені складати протоколи і накладати штрафні санкції у випадках прояву булінгу (цькування).

«Крім того, вводиться відповідальність не вчителів, а саме керівників освітніх закладів за неповідомлення фактів булінгу. Тому вони повинні вже розробити механізми виявлення випадків цькування і яким чином про це повідомлятимуть», - звернув увагу Костянтин Хутковський.

Представники національної поліції запевнили, що готові до співпраці. В області вже реалізується програма «Школа і поліція».

Новий Закон, направлений на протидію булінгу, був прийнятий Верховною Радою України 17 грудня цього року і передбачає чіткі алгоритми дій у випадку цькування.

Теги:

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину