Pik
Сьогодні, 28 Февраля 2021
22.12.2020
405
0

На Херсонщині пройшли навчання для поліцейських ізоляторів тимчасового тримання

На Херсонщині пройшли навчання для поліцейських ізоляторів тимчасового тримання
В обласному главку поліції відбулась робоча зустріч співробітників ізоляторів тимчасового тримання та регіонального координатора взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Херсонській області.
 
На заході були присутні керівництво сектору організаційного забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб та особовий склад херсонського ізолятора тимчасового тримання обласного главку поліції регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Херсонській області Оксана Тропіна, представник Управління дотримання прав людини Національної поліції України Олеся Полянчева. В ході наради присутні обговорили питання забезпечення прав людини в ізоляторах тимчасового тримання, а також медичне та санітарно-протиепідемічне забезпечення утримуваних в ІТТ.
По закінченні обговорення загальних питань працівники тренінгового центру, відділу професійної підготовки та психологи обласного главку поліції провели для присутніх поліцейських практичні заняття. Під час навчання правоохоронці вдосконалювали алгоритми надання першої домедичної допомоги утримуваним, відпрацьовували тактику дій під час надзвичайних ситуацій та навчались, як спілкуватись з емоційно-нестабільними й агресивними особами.
 
«Такі тренінги дуже важливі і будуть проведені з особовим складом усіх  ізоляторів тимчасового тримання, підпорядкованих обласному главку поліції», - зазначив наостанок начальник сектору організаційного забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб поліції Херсонщини підполковник поліції Руслан Дехканов.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину