Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
10.10.2018
132
0

На Херсонщині проходить виставка «Воїни. Історія українського війська»

На Херсонщині проходить виставка «Воїни. Історія українського війська»

Український інститут національної пам’яті у рамках інформаційно-просвітницького проекту “Воїн. Історія українського війська” розробив однойменну виставку, що має на меті ознайомити всіх небайдужих громадян нашої держави з історією військових формувань на теренах України від часів Русі до сьогодення, повідомляє Херсонська ОДА, передає ПІК.

Експозиція дає змогу зазирнути в минуле та подивитися, якими були однострої та зброя українських воїнів у різні історичні епохи. Світлини супроводжує інформація про тип військових організацій, чисельність і озброєння військ, методи воєнного мистецтва та найвизначніші битви.

Виставка вже була презентована 28 вересня студентам та викладацькому колективу Херсонського державного аграрного університету під час проведення семінару «Інформаційна агресія РФ проти України: історичні паралелі та сучасний вимір».

З нагоди відзначення Дня захисника України виставка  експонуватиметься у загальноосвітніх навчальних закладах області протягом жовтня-листопада поточного року.

Ознайомитися з нею можна на сайті Українського інституту національної пам’яті за посиланням.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину