Pik
Сьогодні, 07 Березня 2021
11.02.2021
229
0

На Херсонщині презентували книгу до 100-річчя заповідника Асканія-Нова

На Херсонщині презентували книгу до 100-річчя заповідника Асканія-Нова

Цьогоріч біосферний заповідник Асканія-Нова відзначив 100-річчя! З цієї нагоди сьогодні в обласній бібліотеці ім. Олеся Гончара презентували наукове видання “Калейдоскоп асканійської природи”, розроблений директором Біосферного заповідника Віктором Гавриленко.

Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

Автор книги, директор біосферного заповідника Асканія Нова Віктор Гавриленко розповів, що це видання представляє собою спостереження у вигляді фотографічної фіксації помісячного перебігу процесів і явищ у природних степових та штучно створених екосистемах заповідника.

“Уже 31 рік я особисто спостерігаю за дивовижним перебігом природних процесів, які відбуваються у заповіднику. Ці спостереження й потрапили на сторінки книжки “Калейдоскоп асканійської природи”. Я планую не зупинятися на цій книжці, а випускати й інші, адже природа заповідника наскільки різнобарвна, що все це різноманіття просто неможливо вмістити на сторінках одного видання”, - розповів Віктор Гавриленко. 

Учасники заходу дізналися про історію створення книги, поспілкуватися з автором та відвідати виставку фоторобіт, присвячених дивовижній степовій природі.

Нині біосферний заповідник «Асканія-Нова» внесений ЮНЕСКО до списку еталонних територій планети, одне із семи природних чудес України, справжня окраса півдня нашої держави, що має велику наукову та культурно-пізнавальну цінність.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину