Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
29.12.2018
720
0

На Херсонщині презентували іміджеве відео про Арабатську Стрілку

На Херсонщині презентували іміджеве відео про Арабатську Стрілку

Нове іміджеве відео під назвою «Арабатська Стрілка – інвестиційний потенціал» презентовано Щасливцевською сільською радою на заході з підведення підсумків справляння туристичного збору. Про це передає ПІК з посиланням на офіційний сайт Щасливцевської сільської ради.

Над створенням інвестиційного ролику працювали Станіслав Ясинський (м.Херсон) та Юлія Плохушко, прес-секретар Щасливцевської сільської ради.

Відео розповідає про географічне положення Арабатської Стрілки, ії бальнеологічний потенціал, перспективи та плани розвитку. Головна задача – показати, що Арабатська Стрілка цікава та відкрита для бізнесу. Тут можна не тільки гарно відпочивати, а й успішно інвестувати.

Ролик розроблявся як презентація плану розбудови курортної території Щасливцевської сільської ради на Міжнародний інвестиційній форум «Таврійські горизонти» восени 2018 року. Тільки тоді він не мав озвучки. Після форуму його було дороблено для широкого використання. Він існує у двох варіантах – з озвучкою і без.

На наступний рік у планах сільради зняти динамічний ролик, який би відображав не тільки красиві пейзажі, а й емоції відпочивальників Арабатської Стрілки.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину