Сьогодні, 21 Листопада 2017
19.10.2017
170
0

Підпільні цехи працювали у приміщеннях колишніх ферм

Працівники оперативного управління Головного управління ДФС у Херсонській області припинили незаконну діяльність двох підпільних цехів по переробці молока, повідомили ПІК у прес-службі Головного управління ДФС у Херсонській області.

В одному з районних центрів Херсонської області винахідливі підприємці організували масову закупівлю молока у громадян. Із закупленої сировини ділки  виготовляли сир та масло вершкове. За виробничі цехи слугували приміщення  колишніх тваринницьких ферм.

Питанням дотримання будь-яких санітарно-гігієнічних норм підприємці не переймалися. Відповідно, продукція виготовлялася в умовах антисанітарії. Аби товар мав попит у споживачів його маскували під відому торгову марку. Реалізували молочну продукцію за готівкові кошти на території Херсонської та  інших областей.

Слід зазначити, що один із суб’єктів господарювання раніше вже притягувався до адміністративної  відповідальності за аналогічне порушення. За результатом перевірки працівниками податкової міліції складено два протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення порядку провадження господарської діяльності).

Обладнання, сировина та готова продукція орієнтовною вартістю 550 тис. грн. вилучені до прийняття рішення по справі.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1065
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1009
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину